Nagłówek strony

Idź do treści

Jazz do kwadratu: JACEK SZRENIAWA QUINTET – STANDARD TIME

2023-09-14 19:00 Klub Kwadrat, ul. Bankowa 28/30

Summary

Zapraszamy serdecznie na koncert zatytułowany STANDARD TIME, którego gospodarzem będzie wokalista, gitarzysta i aranżer - Jacek Szreniawa, któremu towarzyszyć będą wspaniali artyści, znakomici instrumentaliści i improwizatorzy.

Zapraszamy serdecznie na koncert zatytułowany STANDARD TIME, którego gospodarzem będzie wokalista, gitarzysta i aranżer – Jacek Szreniawa, któremu towarzyszyć będą wspaniali artyści, znakomici instrumentaliści i improwizatorzy.

JACEK SZRENIAWA QUINTET – STANDARD TIME
14 września 2023, 19:00
Klub Kwadrat | ul. Bankowa 28/30
BILETY: 40 zł
Link do zakupu biletów: https://bilety.jck.pl/index.php/repertoire.html?id=360

Wystąpią:
Jacek Szreniawa – śpiew
Tomasz Pruchnicki – saksofony
Łukasz Perek – fortepian
Ion Virlan – kontrabas
Mateusz Maniak – perkusja

Jacek Szreniawa – Muzyk, wokalista, nauczyciel muzyki i śpiewu, kompozytor, aranżer, twórca muzyki do spektakli teatralnych oraz poezji.

Od ponad 25 lat związany z Teatrem Naszym Jadwigi i Tadeusza Kutów. Konsultant wokalny. Prowadzi działalność edukacyjną, również w ramach międzynarodowych warsztatów teatralno – muzycznych. Był założycielem i dyrygentem Zespołu Wokalnego GŁOSOWANIE (do 2017). Współpracuje ze Studiem LDB w Jeleniej Górze jako aranżer, realizator i producent nagrań muzycznych. W 2017 i 2020 uhonorowany Srebrnym Kluczykiem – Nagrodą Kulturalną Nowin Jeleniogórskich. Jeleniogórzanin z urodzenia i z wyboru.

________________________________________________________
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje oraz ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
Partnerzy: Jeleniogórskie Centrum Kultury, Klub Kwadrat

Back to top
QR code for print with page url