WROCŁAW JAZZ MEETING to międzypokoleniowe spotkanie wrocławskiego środowiska jazzowego, czyli dwa dni wypełnione jazzem w różnych odsłonach. Wszystko w historycznej, niezwykle klimatycznej scenerii Bastionu Sakwowego.
Na scenie w samym sercu Wrocławia, wystąpią cztery pokolenia muzyków tworzących we Wrocławiu lub związanych z naszym miastem – od uczniów szkoły muzycznej ze słynnego „Podwala” poprzez studentów wrocławskiej Akademii Muzycznej, aż po uznanych na polskiej scenie artystów jak Piotr Baron, Kuba Stankiewicz Trio czy Natalia Lubrano.
Wrocław Jazz Meeting

13 i 14 czerwca 2026 r. o godz. 18:00
scena w Bastionie Sakwowym

Wstęp wolny

Na plenerowej scenie w samym sercu Wrocławia wystąpią:

13 czerwca, godz. 18:00
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu
JUST QUARTET
Jan Prudło – saksofon altowy
Emilia Zawada – fortepian
Piotr Helwing – kontrabas
Karol Barczyk – perkusja
KLUCZNIAK – KAPCZUK – JARMUŻEK TRIO
Łukasz Klucznik- saksofon altowy
Michał Kapczuk – kontrabas
Robert Jarmużek – fortepian
TRZY GŁOSY, TRZY HISTORIE
Natalia Lubrano – śpiew
Katarzyna Mirowska – śpiew
Monika Wiśniowska-Basel – śpiew
Tomasz Basel – fortepian
Tomasz Grabowy – gitara basowa
Piotr Harazin – perkusja

14 czerwca, godz. 18:00
KUBA STANKIEWICZ TRIO
Kuba Stankiewicz – fortepian
Jakub Olejnik – kontrabas
Przemysław Jarosz – perkusja
RAFAŁ KARASIEWICZ ORGAN TEAM feat. PIOTR BARON
Rafał Karasiewicz – organy Hammonda
Piotr Baron – saksofon tenorowy
Hubert Mąkosa – gitara
Kuba Lechki – perkusja
W programie koncertów najbardziej znane i lubiane standardy jazzowe, kompozycje własne oraz ponadczasowe evergreeny z polskiego i światowego repertuaru rozrywkowego.

Organizatorzy: Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław oraz Fundacja SO WHAT?

Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu
Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Wrocław (
www.wroclaw.pl).